SOUL YOGA

🌟 Witaj w moim nowopowstałym świecie jogi! 🌟

Jeśli obserwujesz mnie już od jakiegoś czasu, to na pewno wiesz, jak ważnym elementem życia stała się dla mnie praktyka jogi. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, pozwól, że się przedstawię.

🧘‍♀️ Poznajmy się 🧘‍♀️

Nazywam się Paulina Merz, oprócz tego, że na co dzień jestem nauczycielką języka angielskiego, od kilku lat interesuję się szeroko pojętym zagadnieniem jogi. Moja regularna praktyka rozpoczęła się w 2019 roku i trwa do dziś. Więcej na temat mojej podróży po jogicznym świecie możesz przeczytać w dwóch postach:

🌿 Pasja, Rozwój, Zaangażowanie 🌿

W roku 2023 zdecydowałam się na certyfikowany kurs jogi dla dzieci i młodzieży, a to dopiero początek! Jestem w trakcie zwykłego kursu nauczycielskiego jogi pod patronatem Yoga Alliance oraz mam w planach zrobienie jeszcze kursu yin yogi. Nieustannie się rozwijam, biorąc udział w webinariach i szkoleniach dotyczących jogi, uważności, oddechu, a także psychologii i neurodydaktyki.

🌟 Przeznaczenie Mojej Praktyki 🌟

Moim celem jest nie tylko pomóc dzieciom i młodzieży w aspekcie fizycznym poprzez bezpieczną praktykę, ale także w aspekcie psychologicznym. Joga jest niezwykłym narzędziem, które potrafi regulować stres, emocje oraz poprawić koncentrację.

💖 Pełne Serca i Duszy 💖

Ponadto chcę, aby moje zajęcia były pełne duszy i serca, oazą spokoju i bezpieczeństwa dla zabieganego umysłu i zmęczonego ciała. Uczą empatii, współpracy w grupie, nieoceniania oraz zdrowych relacji ze sobą i innymi.

🌸 Dołącz do mnie! 🌸

Jeśli chcesz zacząć praktykę jogi ze mną, zapisz się poprzez formularz kontaktowy lub odnajdź mnie na Facebooku lub Instagramie. 📲