Wieczory z muzyką i filmem

Pragnę zabrać Was w magiczną podróż po świecie pełnym dźwięków i obrazów, gdzie łatwo można dotrzeć, a jednak nie każdy chce tam trafić. Muzyka filmowa… Chyba każdy z nas zna jakiś utwór z tego gatunku, bo oglądając filmy Trudno pominąć ścieżkę dźwiękową… No chyba, że ktoś ogląda film bez głosu : – )

Festiwal Muzyki Filmowej

FMF JEST Z NAMI OD DZIEWIĘCIU LAT

Wielu z nas tylko kojarzy pewne motywy muzyczne i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mają jakiś tytuł, autora, czy kompozytora. Według mnie muzyka filmowa to jeszcze wciąż „świeżynka” w naszym kraju. W tym roku odbyła się dziewiąta edycja Festiwalu Muzyki Filmowej i jestem przekonana, że zapadła w pamięć wszystkim, którzy mogli w niej uczestniczyć. A już w przyszłym roku szykuje się nam dziesiąta, jubileuszowa odsłona!

Festiwal Muzyki FilmowejMając świadomość, że nie każdy interesuje się muzyką filmową, czy też muzyką z gier komputerowych, mimo wszystko chciałabym Was zabrać w moją tegoroczną podróż po całym festiwalu… Pokazać ten świat takim, jakim jest i takim, jakim się wydaje… Spojrzeć na niego okiem widza i okiem kogoś z wewnątrz, kto miał możliwość obserwowania całego procesu tworzenia tego wydarzenia.

Jestem pewna, że wśród Was znajdą się osoby, które śledzą FMF, a być może również brały w nim udział – czy to jako publiczność, czy jako ktoś, kto pomagał przy tym przedsięwzięciu. Dla tych, którzy w tym roku nie mieli okazji pojawić się na żadnym koncercie, być może będzie to miła podróż i zachęta do wzięcia udziału w przyszłorocznej dziesiątej edycji.


FESTIWAL MUZYKI FILMOWEJ W INTERNECIE:

Firefox-logo.svg social_facebook_box_blue instagram-camera-logo YouTube-icon-full_color spotify-1

 

 


⇒ Scoring4Polański
⇒ Gala Filmowa: Animacje
  ⇒ Cinematic Piano i Wars & Kaper: Deconstruction
⇒ Gala alterFMF: Drone Sounds
⇒ Master Classes: Sesja #21
⇒ Indiana Jones: Poszukiwacze zaginionej Arki – film z muzyką na żywo
⇒ VIDEO GAME SHOW: WIEDŹMIN 3 DZIKI GON

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.